خودرو

بازگشت پرقدرت هیوندا ۲۰۲۰

برنامه های بزرگهیوندا تا سال ۲۰۲۰

هیوندا برنامه‌های بزرگی برای عرضه ۸ شاسی‌بلند جدید تا سال ۲۰۲۰ میلادی دارد. این برنامه با شاسی‌بلند جدید کنا آغاز می‌شود که انتظار می‌رود در ماه مارس وارد بازار شود. طیف جدید شاسی بلندهای هیوندای شامل همه نوع مدلی از نسخه کوچک‌تر کلاس A گرفته تا نسخه میدسایز ۸ نفره می‌شود. این خودروساز کره‌ای می‌گوید محصولات جدید شرکت از انواع مختلف تکنولوژی‌های قوای محرکه شامل پیشرانه‌های بنزینی، دیزلی،هیدروژن سلول سوختی و الکتریکی بهره خواهند گرفت تا بتوانند تمامی نیازها را پوشش دهند.

معاون تولید و برنامه‌ریزی دیجیتال هیوندا موتور آمریکا می‌گوید:

به زودی ما طیف متنوعی از قوای محرکه کراس اوورها را در صنعت خواهیم داشت. این خودروها توانایی مهندسی بیش از ۱۳ هزار مهندس کمپانی هیوندای را که روی مدل‌های کنونی و آینده کار می‌کنند نشان خواهند داد. مشتریان ما انتخاب‌های فوق‌العاده‌ی زیادی را در نمایندگی‌های هیوندای خواهند داشت. یکی از جالب‌ترین محصولاتی که به سبد محصولات این کمپانی اضافه خواهد شد نسخه الکتریکی کنا است که انتظار می‌رود در نمایشگاه خودروی ژنو معرفی شود. اگر اخبار منتشره صحیح باشند اولین کراس اوور الکتریکی هیوندای محدوده حرکتی بیش از ۳۸۰ کیلومتر با یک‌بار شارژ خواهد داشت. همچنین نسل بعدی شاسی‌بلند سلول سوختی هیوندای برد بیش از ۸۰۰ کیلومتری خواهد داشت و از طرف دیگر عضو پایه خانواده جدید شاسی بلندهای این شرکت پس از معرفی شاسی‌بلند میان‌ساز جدید دیدار خواهد شد.

  مدیر هیوندای در آمریکا اضافه می‌کند:

کنا تنها آغاز کار برای ایجاد انقلاب تولید در هیوندای است. این خودروها برای به دست آوردن بالاترین میزان فروش در کلاس‌های خودساخته خواهند شد و بر روی اهداف هیوندای که همان تمرکز بر روی پایداری و راندمان بدون وارد کردن خدشه بر پرفورمنس است تأکید خواهند داشت.

پیشنهاد مطالعه:

[story_box image=”” style=”horizontal” title=”” link=”” target=”_blank” animate=””]

[/story_box]

برگرفته از :

  1. کار یو اس نیوز
  2. کار اند درایو
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن